top of page
Udrzba

 ODBORNÉ ŠKOLENÍ 

Detailing je mnoha-krokový proces velmi důkladného čištění exteriéru a interiéru automobilu, leštění (renovace) laku a především jeho dlouhodobá ochrana. Stejně jako mechanické součásti automobilu se postupně opotřebovávají a jednou přijde čas je v servise vyměnit, tak i lak karoserie po estetické stránce ztrácí svou svěžest a lesk. Agresivní chemie a nešetrný způsob mytí v běžných myčkách u nákupních center dávají vzhledu Vašeho vozu pěkně zabrat. Nemluvě o kartáčových myčkách, které jsou doslova zabijákem dnešních autolaků.

 

U mne se auta jako na běžícím páse nestřídají. Osobně po estetické stránce usiluji o co možná nejlepší výsledek a na jednom voze pracuji až 7 dní. Vše záleží na Vašich preferencích. Pracuji se špičkovou a osvědčenou autokosmetikou předních světových výrobců. Pro nejlepší možnou ochranu laku aplikuji na Vaše automobily certifikované keramické povlaky, které nejsou běžné veřejnosti dostupné a pracovat s nimi mohou pouze proškolení profesionálové. Starším automobilům navracím svěží vzhled nového vozu a tím zvyšuji jejich případnou tržní hodnotu. Majitelům nových aut zase dokáži zajistit, aby jejich pýcha na 4 kolech zůstala jako nová co nejdéle. Je to investice, která se Vám zaručeně vrátí při následném prodeji vozu.

Autodetailing je třeba zažít, protože čtením ten pocit z nablýskaného a voňavého auta prostě nezažijete. Přesvědčte se sami.

bottom of page